O Pubie

U nas w pubie zimne piwko dobre piwko łykniesz jedno po następne wrócisz szybko no i smaczne jest jedzenie duży wybór w dobrej cenie w telewizji sportów wiele od piłeczki po hokeje dla kibiców to jest miejsce przed tv z browarkiem w ręce a nocami klimatycznie karaoke fantastyczne cała sala razem śpiewa przyjdź i zobacz

o co biega!!!:)

Pub „STUDENT” mieści się na ul. Waryńskiego 12 w DS. RIVIERA przy Metrze Politechnika. POLITECHNIKA, DOM STUDENTA, PUB – wszystko to wiąże się ze STUDENTEM, czyli naszym częstym bywalcem. Ale nie tylko!!! Przychodzą do nas wszyscy niezależnie od wieku, chcące dobrze się zabawić.
Nasz lokal podzielony jest na dwa piętra. Piętro pierwsze dostosowaliśmy pod osoby niepalące, tutaj jest kategoryczny zakaz palenia, a na drugim… na końcu sali mamy palarnie…
Kolejna sprawa to otwarcie. Godziny otwarcia ustaliły siły wyższe. Poniedziałek-piątek od 09:00, soboty i niedziele od 12:00, natomiast na THE END wpływacie WY sami!!!
W lokalu chodzi o dobra zabawę, którą jesteśmy w stanie Wam zapewnić. To u nas możecie posłuchać odjechanej muzyki, obejrzeć mecz, posilić się pysznym żarciem i …napić naprawdę zimnego piwka. Jeśli chodzi o dwie ostatnie pozycje oferujemy bogaty asortyment za niewielkie pieniądze.

No właśnie: w godzinach 09:00 – 18:00 HAPPY HOURS:

ZAPRASZAMY TAK ŻE FANATYKÓW SHEESHY DO PALENIA PRZERÓŻNYCH SMAKÓW!!!:)